Reklama

Rzeszowski Marsz Równośći - utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Rzeszowski Marsz Równośći - utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzisiaj w związku z przemarszem uczestników "Marszu Równości" całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną fragmenty ulic Wierzbowej, Rejtana, Lwowskiej i Piłsudskiego.

W sobotę 22 czerwca ulicami Rzeszowa przejdzie II Rzeszowski Marsz Równości. W związku z tym, od godz. 14 do 16.30 całkowicie zamknięte zostaną fragmenty ulic: Wierzbowej od Mostu Naruszewicza, Rejtana od ronda Kuronia do skrzyżowania z ul. Lwowską, ul. Lwowska od ronda Pobitno w kierunku centrum miasta, ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ulicą Rejtana do Ronda Dmowskiego włącznie. Zamknięty zostanie również odcinek ul. Grunwaldzkiej wzdłuż Urzędu Wojewódzkiego i ul. Jana III Sobieskiego do skrzyżowania z ul. Sokoła. Po przejściu uczestników zgromadzenia, ruch na wymienionych ulicach będzie stopniowo przywracany.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE