Reklama

Rusza konkurs dotyczący bezpieczeństwa nad wodą

Opublikowano: śr, 1 lip 2020 11:40
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejna edycja akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" wystartowała. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

KPP w Kolbuszowej zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – filmowym pn. „Artystyczny przeWODNIK”.

-  Inicjatywa poświęcona jest bezpieczeństwu osób przebywających w wodzie lub nad wodą i ma na celu propagowanie właściwego zachowania w rejonie akwenów, w tym zasad bezpiecznej kąpieli, żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych, a w efekcie ograniczenie wypadków tonięć i utonięć zarówno wśród najmłodszych, jak i osób dorosłych -  jak czytamy na portalu podkarpackiej policji.


Zasady uczestnictwa:

  • Należy nadesłać do 30 września 2020 r. max. 60-sekundowego spotu filmowego promującego bezpieczne przebywanie w wodzie lub nad wodą, lub pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką oraz koniecznie wypełnionej karty zgłoszenia podpisanej przez pełnoletniego opiekuna zespołu.
  • W konkursie mogą wziąć udział osoby lub zespoły do 3 osób w wieku od 5 do 18 lat.

 

Akcja jest w Harmonogramie działań na rok 2020 w ramach Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020. Fundacja PZU jest partnerem tego projektu.

Sczegóły znajdziesz TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE