Reklama

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla przedszkolaków. Znamy wyniki

Opublikowano: czw, 4 kwi 2019 17:30
Autor:

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla przedszkolaków. Znamy wyniki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedszkole Publiczne nr 3 w Kolbuszowej po raz 16. zorganizowało powiatowy konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej "Mały Patriota - Mały Ekolog".

Głównym celem konkursu było m.in. rozwijanie dziecięcej wyobraźni i kreatywności, pobudzanie twórczej aktywności dzieci czy promowanie wśród dzieci idei patriotyzmu. W pracach plastycznych przedszkolaki musiały wykorzystać  niepotrzebne już materiały, wdrażając się do recyklingu.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w piątek (22 marca) w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kolbuszowej. Uroczystość uświetniły występy Ani Kulińskiej z grupy V oraz Zespołu Pieśni i Tańca "Niwiszczanie" – z Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki z Niwisk. Choreografię ułożyła Karolina Majdan-Solecka, opiekunem grupy jest Bożena Strzelec-Loch.

Zaproszone zostały wszystkie dzieci biorące udział w konkursie wraz z opiekunami oraz przedstawicielami władz. Prace plastyczne oceniała komisja w składzie: Barbara Wolny (przewodnicząca), Renata Draus, Anna Bryła oraz Sylwia Hałdaś. Wpłynęły 43 prace i wszystkie spełniały warunki regulaminu. Jury przyznało nagrody i wyróżnienia.

 


Laureaci konkursu:

GRAND PRIX: Oliwia Fołta z Przedszkola z Weryni

 

I MIEJSCE:

Gabriela Fryc z Przedszkola w Kolbuszowej Górnej

Nikola Wilk z Przedszkola w Kolbuszowej Dolnej

Wiktoria Halat z Niepublicznego Przedszkole pw. św. Józefa

II MIEJSCE:

Franciszek Rozmus z Niepublicznego Przedszkola pw. św. Józefa w Cmolasie

Marysia Skóra z Przedszkola w Bukowcu

Maja Kaczor z Przedszkola w Widełce

III MIEJSCE:

Natalia Żądło z Niepublicznego Przedszkola Parafialnego w Kupnie

Wiktoria Kosmala z Niepublicznego Przedszkola Słoneczny Zakątek w Kolbuszowej

Liliana Haracz z Niepublicznego Przedszkola Marii Montessori w Kolbuszowej

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.