Reklama

Rozkopią Kolbuszową. Przetarg został już ogłoszony

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Rozkopią Kolbuszową. Przetarg został już ogłoszony - Zdjęcie główne

Zanim na drodze położony zostanie nowy asfalt, wcześniej trzeba przebudować kanalizację. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ogłoszono przetarg na przebudowę sieci kanalizacji ogólnospławnej w obszarze ulic: Rzeszowskiej, Kolejowej, Towarowej, Handlowej i Wiktora w Kolbuszowej na system kanalizacji rozdzielczej. - Zadanie ma na celu uporządkowanie gospodarki ściekowej na obszarze dzielnicy przemysłowej miasta - tłumaczą przedstawiciele kolbuszowskiego magistratu.

Postępowanie przetargowe dotyczy trzech zadań. Pierwsze z nich dotyczy przebudowy sieci kanalizacji ogólnospławnej w obszarze ulic: Rzeszowskiej, Kolejowej, Towarowej, Handlowej i Wiktora na system kanalizacji rozdzielczej.


ZOBACZ TAKŻE: Szukają grobów. Chcą przeprowadzić ekshumacje [ZDJĘCIA]


Zakres inwestycji obejmuje budowę nowej, odrębnej sieci kanalizacji sanitarnej, budowę nowej kanalizacji deszczowej z częściową przebudową istniejącej kanalizacji ogólnospławnej. Do tego zaliczać się będzie również rozbiórka i odtworzenie nawierzchni dróg, placów, chodników i terenów zielonych.

Zadanie drugie skupi się na przebudowie ul. Kolejowej. Obejmuje odcinek drogi o długości 416,5 metra. Zakres prac to m.in.: roboty rozbiórkowe, przebudowa sieci wodociągowej, gazowej, odtworzenie nowej nawierzchni, budowa chodników oraz zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej, wykonanie miejsc parkingowych.

Ostatnie, trzecie zadanie dotyczyć będzie odtworzenie ulicy Wiktora po robotach kanalizacyjnych, ułożenie nowej nawierzchni oraz zjazdów publicznych i indywidualnych

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy