Reklama

Rozgrzewka z nagrodą

Opublikowano:
Autor:

Rozgrzewka z nagrodą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzecie miejsce na mistrzostwach w Sanoku – to kolejny sukces ratowników medycznych z Kolbuszowej.

Załoga z miasteczka nad Nilem tym razem spróbowała swoich sił w Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym o Puchar Rektora PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku. – Decyzja o udziale w zawodach była bardzo spontaniczna – przyznaje Monika Gołębiowska, szefowa Działu Pomocy Doraźnej w kolbuszowskim szpitalu. – Miały to być tylko ćwiczenia przed majowymi eliminacjami w Lublinie – dodaje nasza rozmówczyni.

Do Kolbuszowej ratownicy wrócili ze statuetką za trzecie miejsce. Lepsze od nich były tylko załogi z Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Grupa Bieszczadzka oraz SP ZOZ Sanok.

Przypomnijmy, że nasi ratownicy w 2015 roku zajęli trzecie miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym. Była to jedyna załoga z Podkarpacia, która zakwalifikowała się do zawodów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE