Reklama

Rodziny chcą zniżek

Opublikowano:
Autor:

Rodziny chcą zniżek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czy jest szansa na to, że z Kartą Dużej Rodziny mieszkańcy Kopci będą mogli wejść ze zniżką na basen w Nowej Dębie?Przypomnijmy: Karta Dużej Rodziny (KDR) to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ (z co najmniej trójką dzieci) zarówno w instytucjach publicznych, jak i firmach prywatnych.

Za zakup
Posiadacze kart mogą mniej płacić za korzystanie z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Dzięki temu duże rodziny mają łatwiejszy dostęp do rekreacji oraz mniejsze koszty codziennego życia. W praktyce KDR zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usług telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną. W wybranych miejscowościach posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski.

Mieszkańcy Kopci dopytują, czy lista zniżek i podmiotów je świadczących jest zamknięta.

- Na internetowej liście partnerów programu jest na przykład kryta pływalnia w Sokołowie, ale to daleko. Mieszkańcy dopytują, czy na przykład nie można byłoby tego zmienić tak, by ze zniżkami można było korzystać z basenu w Nowej Dębie? Może też z nowodębskiego kina? Ludzie mówią, że w innych miejscowościach mają zniżki w miejscach bliżej zamieszkania, czyli jest jakiś sposób, żeby to zmienić – pyta radny Karol Hopek.

Więcej w 20 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE