Reklama

Remont hali sportowej. Gmina dostała dofinansowanie

Opublikowano:
Autor:

Remont hali sportowej. Gmina dostała dofinansowanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Dzikowiec ogłosiła przetarg na remont sali gimnastycznej przy szkole w Dzikowcu. Jest to jeden z największych obiektów tego typu na terenie gminy.

Jak informuje dzikowiecki urząd, remont obejmuje odnowienie całego segmentu sali. Zakres prac to m.in. ocieplenie budynku i odnowienie elewacji, montaż rynien, wykonanie obróbek blacharskich, daszków, ułożenie chodników przy sali gimnastycznej. Wyremontowane mają zostać także schody zewnętrzne do łącznika przy sali gimnastycznej.

Gmina szuka wykonawcy, który zajmie się również wymianą stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych. Wyremontowane mają zostać również korytarz na parterze, zaplecza szatniowo-sanitarne, klatka schodowa oraz korytarz na piętrze.

Jak informował na jednej sesji Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec, urząd otrzymał na to zadanie dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE