Reklama

Region: Zmarł ksiądz Tomasz Kotulski. Miał 42 lata

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Diecezja Sandomierska

Region: Zmarł ksiądz Tomasz Kotulski. Miał 42 lata - Zdjęcie główne

Ksiądz Tomasz Kotulski miał 42 lata. | foto Diecezja Sandomierska

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ksiądz Tomasz Kotulski urodził się 27 sierpnia 1979 roku w Nowej Dębie. Zmarł 26 kwietnia w 17. roku kapłaństwa. Pogrzeb duchownego odbędzie się w piątek (30 kwietnia).

O śmierci ks. Tomasza Kotulskiego informuje Diecezja Sandomierka. Kapłan miał 42 lata. Zmarł w miniony poniedziałek.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy numer Korso Kolbuszowskie nr 17/2021

Duchowny studia filozoficzno-teologiczne odbył w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu w latach 1998-2004. Święcenia kapłańskie przyjął 29 maja 2004 roku.

Parafie kapłana

- Jako wikariusz pracował w parafii: Ulanów 2004-2006, Ostrowiec Świętokrzyski – św. Kazimierza 2006-2009, Staszów – św. Bartłomieja 2009-2013. W 2009 roku został mianowany Diecezjalnym Referentem Apostolstwa Chorych

- czytamy na stronie Diecezji Sandomierskiej.

Ze względu na problemy zdrowotne od 2013 roku zamieszkał w Domu Księży Emerytów w Sandomierzu.

Pogrzeb księdza

Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana w najbliższy piątek (30 kwietnia) o godz. 11 w kościele parafialnym pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Sandomierzu. Po mszy św. ciało kapłana zostanie złożone na cmentarzu w Koprzywnicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy