Reklama

Ratowali topiącego się psa. Interwencje kolbuszowskiej straży

Opublikowano:
Autor:

Ratowali topiącego się psa. Interwencje kolbuszowskiej straży - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W minionym tygodniu staż pożarna z Kolbuszowej miała pełne ręce roboty.

We wtorek (17 września) strażacy interweniowali na ul. Plac Wolności w Kolbuszowej. Mundurowi usuwali tam stłuczkę pokolizyjną oraz płyny eksploatacyjne z samochodów.

Tego samego dnia (17 września) zapalił się las sosnowy w Hucie Komorowskiej. Pożar gasiły dwa zastępy straży pożarnej: OSP Majdan Królewski i OSP Huta Komorowska.

Również we wtorek (17 września) strażacy zostali wezwani do Kupna. Tam na drodze krajowej nr 9 leżał złamany konar drzewa, który blokował jeden pas ruchu. Straż pożarna zajęła się jego usunięciem.

Dwie plamy oleju

W środę (18 września) mundurowi interweniowali na ul. Sokołowskiej w Kolbuszowej, gdzie usunęli plamę oleju o długości 300 metrów. Podobna sytuacja miała miejsce tego samego dnia w Świerczowie na drodze wojewódzkiej.

Również w środę (18 września) w Krzątce na linię energetyczna powaliło się drzewo.

Pies w rowie

W czwartek (19 września) strażacy zostali wezwani do Huty Komorowskiej, gdzie zgłoszono zanieczyszczenie wody w studni. Mundurowi wypompowali skażoną wodę.

Również w czwartek (19 września) straż pożarna pracowała w Kolbuszowej Górnej. W rowie melioracyjnym, wypełnionym wodą, znajdował się żywy pies bez możliwości poruszania się. Strażacy wyciągnęli zwierzę i przekazali przedstawicielowi gminy.
Informacje przekazał bryg. Marcin Wieczerzak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE