Reklama

Raniżów zyska czy straci?

Opublikowano: pon, 11 lip 2016 10:25
Autor:

Raniżów zyska czy straci? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorząd wciąż stara się o nowe pracownie komputerowe. Tym razem z pieniędzy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Władysław Grądziel przekonuje, że projekt jest korzystniejszy niż poprzedni. Sławomir Spaczyński zarzuca mu kłamstwo.

Po porażce wcześniejszego wniosku gminy Raniżów, opiewającego na ponad milion złotych, na horyzoncie pojawiła się kolejna szansa na pieniądze. Urząd złożył następny wniosek o dofinansowanie na pracownie komputerowe w Raniżowie, Woli Raniżowskiej i Mazurach. Tym razem unijne środki miałyby popłynąć nie z Urzędu Marszałkowskiego, a z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Jeśli wniosek przejdzie, gmina zrealizuje go wspólnie z firmą Aldeo, która w jego ramach zajmie się doradztwem zawodowym. Jak stwierdził wójt Grądziel, ten projekt jest korzystniejszy, z uwagi na brak kosztów własnych, które miałaby ponieść gmina. Zdaniem radnego Spaczyńskiego projekt to nie szansa, a zobowiązanie, z którego korzyści będzie niewiele.

Więcej w Korso nr 27/06.07.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.