Reklama

Raniżów. Sobolewski na stołku dyrektora bez konkursu. Tak chciał wójt Grądziel

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Raniżów. Sobolewski na stołku dyrektora bez konkursu. Tak chciał wójt Grądziel - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wójt gminy Raniżów powołał w styczniu Dariusza Sobolewskiego na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Nowy szef ośrodka ma sprawować funkcję do końca 2023 roku.

Przypomnijmy, że 18 stycznia 2018 roku wójt gminy Raniżów wydał zarządzenie, którym powołał pełniącego obowiązki dyrektora GOKSiR-u - Dariusza Sobolewskiego. P.o. dyrektora został powołany na rok, a więc jego kadencja zakończyła się już w styczniu 2019 roku. 

Jak poinformował nas wójt gminy,  funkcję dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie pełni obecnie, zgodnie z zarządzeniem wójta gminy Raniżów, Dariusz Sobolewski. - Pan Sobolewski został powołany na okres od dnia 18.01.2019 r. do dnia 31.12.2023 r. - stwierdził Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów.

Włodarz gminy wyjaśnił również, dlaczego nie ogłosił konkursu na stanowisko dyrektora GOKSiR-u. - Zgodnie z ustawą z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej organizator nie ma obowiązku wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora instytucji kultury w drodze konkursu - stwierdził wójt Grądziel i dodał:

- Pan Dariusz Sobolewski został powołany na to stanowisko, ponieważ posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.


Co na ten temat myślą gminni radni? O tym w aktualnym Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy