Reklama

RANIŻÓW. Co z odszkodowaniem?

Opublikowano:
Autor:

RANIŻÓW. Co z odszkodowaniem? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Droga łącząca osiedla: Wilki, Plackówkę i Lisy w Raniżowie została, po majowych opadach deszczu i podtopieniach, zgłoszona jako uszkodzona.

- Zgłosiliśmy  tę drogę do protokołu szkodowego i oczywiście jest ona ujęta jako uszkodzona w całym przebiegu, jeśli chodzi o gminę Raniżów - wyjaśnił. radnym wójt Władysław Grądziel.

Jak dodał wójt, szkody na tej drodze zostały oszacowane na dość sporą kwotę, jeśli chodzi o podbudowę. - My w procedurze szkód powodziowych nie możemy jednak wykazać nic ponad to, co było, czyli, że był kamień i wnioskujemy o nawożenie drogi kamiennej, a nie możemy wnioskować o asfalt - stwierdził i podsumował:

-  Być może przy pozytywnej ocenie tego protokołu ta nawierzchnia będzie odtworzona w takiej strukturze kamiennej jak wcześniej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE