Reklama

Radny zwraca uwagę na konieczność poprawy bezpieczeństwa na "starej" wojewódzkiej

Opublikowano:
Autor:

Radny zwraca uwagę na konieczność poprawy bezpieczeństwa na "starej" wojewódzkiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jerzy Sito, radny z Dzikowca, zwrócił uwagę na konieczność poprawy bezpieczeństwa na "starej" drodze wojewódzkiej relacji Kolbuszowa-Dzikowiec.

Drogę należąca jeszcze kilka miesięcy temu do Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich przejął pod swoje skrzydła powiat kolbuszowski. Po otwarciu obwodnicy Kolbuszowej i Weryni trakt z drogi wojewódzkiej przekształcił się w drogę powiatową. Jej zarządcą stał się Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej.

Jerzy Sito, radny z Dzikowca, ma jednak zastrzeżenie do kolbuszowskiego zarządu. - Prośba od wszystkich uczestników ruchu drogowego. Prosiłbym ponowić albo wystosować nowe pismo, żeby pomalowali linie boczne na starej drodze wojewódzkiej nr 875 między Dzikowcem a Werynią - wyjaśniał dzikowiecki radny. Jak podkreślił, stare linie już się starły. - To aż śmieszne, że trzeba powtarzać takie rzeczy, a bezpieczeństwo przede wszystkim - skwitował.

Jak powiedział w rozmowie z nami Eugeniusz Szczebiwilk, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej, powiat planuje malowanie linii. Jednak należy poczekać z tym do wiosny. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE