Reklama

Radny wraca do tematu wprowadzenia płatnej strefy parkowania w centrum miasta

Opublikowano:
Autor:

Radny wraca do tematu wprowadzenia płatnej strefy parkowania w centrum miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W swoim piśmie skierowanym do burmistrza Zuby Michał Karkut przypomina o zorganizowanym w połowie lutego spotkaniu przedsiębiorców, jak i pozostałych zainteresowanych w sprawie parkingu.

- Po to jest to spotkanie, aby wysłuchać sugestii mieszkańców na ten temat - mówiła podczas konsultacji Elżbieta Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa UM w Kolbuszowej. Rozważano wtedy opcję m.in. parkometrów i szlabanów.

Jak podkreślił w swoim piśmie radny Michał Karkut, debata dała nadzieję na szybkie rozwiązanie problemu. Samorządowiec nie rozumie, dlaczego przez tyle czasu nie ma żadnych propozycji rozwiązań w tej kwestii ani też debaty na ten temat. 

- W związku z wyjątkową opieszałością działania urzędu w tej sprawie wnioskuję o przedstawienie propozycji zmian na najbliższym posiedzeniu rady - napisał Karkut. Chciałby on także, aby wśród radnych wywołała się dyskusja w kwestiach budowy nowych miejsc parkingowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE