Reklama

Radny rezygnuje

Opublikowano:
Autor:

Radny rezygnuje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny Dariusz Sobolewski 30 listopada złożył pismo o rezygnacji z pełnienia funkcji radnego. Dwa dni później, 2 grudnia, ustnie wycofał swoją rezygnację. Skąd takie wahania?

Pisemną rezygnację z funkcji radnego Dariusz Sobolewski przedłożył wójtowi w środę (30 listopada). W piśmie czytamy: „Z dniem dzisiejszym rezygnuję z mandatu radnego gminy Raniżów. Moja decyzja podyktowana jest względami osobistymi”. Sprawie został nadany bieg. - W czwartek rozpatrzyliśmy to pismo o rezygnacji, mieliśmy już w piątek wysyłać je do komisarza wyborczego, ale tego samego dnia (2 grudnia) radny złożył ustnie informację, że wycofuje pismo o rezygnacji – informuje Marek Margański, sekretarz gminy Raniżów. W poniedziałek (5 grudnia) radny Sobolewski tym razem pisemnie potwierdził, że wycofuje się z wcześniej złożonej rezygnacji. - Rezygnacja została wycofana przez radnego, w związku z tym my nie możemy nadawać dalszego biegu tej sprawie – dodał sekretarz Margański.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE