Reklama

Radny Józef Fryc o przycinaniu drzew na terenie Kolbuszowej

Opublikowano: sob, 9 mar 2019 12:09
Autor:

 Radny Józef Fryc o przycinaniu drzew na terenie Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakład Energetyczny w Kolbuszowej po raz kolejny przystąpił do przycinania drzew na terenie miasta. - Bardzo proszę uprzedzić zakład, aby nie postępował tak, jak zaczął - Józef Fryc zwrócił się do burmistrza Zuby.

 - Proszę, aby doprowadzić do tego, aby zakład w końcu zrozumiał, że należy zacząć rozmowy z miastem, a później dokonywać wycięcia - podkreślił radny.

Fryc podał przykład, kiedy to pracownicy zakładu przyjechali na ul. Matejki i obcięli drzewa na terenie posesji mieszkańców. Wcześniej nie pytali właścicieli działek o pozwolenie.

- Wycinają połowę drzewa, a druga połowa to już ich nie interesuje - powiedział Józef Fryc, kolbuszowski radny.

Przedstawiciel władz samorządowych Fryc podkreślił, że prace zakładu zakończą się w taki właśnie sposób, że mieszkańcy będą musieli radzić sobie sami z pozostałościami drzew.

- Niech to robią w sposób przyzwoity i staranny albo niech robią to w uzgodnieniu z miastem. - zaznaczył Fryc i dodał: - Następną ulicą, gdzie zaczną się prace, będzie Janka Bytnara i znowu będzie powtórka z rozrywki, z tamtego roku - podsumował samorządowiec. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +6 / -2

    mieszkańcy

    wiecznie coś nie pasuje , trudny charakter chyba