Reklama

Reklama

Radni z gminy Dzikowiec i Cmolas wybrali ławników sądowych

Opublikowano: 11 listopada 2019 15:00
Autor:

Radni z gminy Dzikowiec i Cmolas wybrali ławników sądowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie wszyscy samorządowcy opowiedzieli się za zgłoszonymi kandydatami.

Ławnikiem do Sądu Rejonowego w Kolbuszowej, z gminy Dzikowiec została Barbara Żarkowska. Była ona jedynym kandydatem, który zgłosił się z terenu tej gminy. Za jej kandydaturą, w głosowaniu tajnym, opowiedziało się 13 radnych. Dwóch samorządowców było przeciw. 

Również radni z gminy Cmolas wybrali swojego przedstawiciela do Sądu Rejonowego w Mielcu. Ławnikiem z cmolaskiej gminy został Józef Babiarz. Za tym jedynym kandydatem opowiedziało się 14 radnych. Jeden z rajców nie oddał głosu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.