Reklama

Radna Barbara Bochniarz chce wiedzieć co planuje urząd

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Radna Barbara Bochniarz chce wiedzieć co planuje urząd - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Członkini Rady Miejskiej w Kolbuszowej prosi o podanie do ogólnej informacji zamierzeń magistratu w planowaniu infrastruktury drogowej.

Radna Barbara Bochniarz zwróciła się do władz gminy o wprowadzenie do porządku obrad samorządowców tematyki planowania przestrzennego oraz zamierzeń w zakresie budowy dróg na terenie miasta i gminy Kolbuszowa.

- Wniosek swój opieram na podstawie opinii, wypowiedzi i wniosków mieszkańców - wyborców z naszej gminy

- argumentowała radna z Kolbuszowej. 

Radna w swojej interpelacji prosi włodarza o zlecenie przygotowania informacji w tym zakresie. Odpowiedź na zapytanie radnej przyszła z referatu gospodarki komunalnej dróg i transportu. Kierownik Dorota Borkowska-Lehmann zapewniła, że na najbliższej sesji zostaną omówione interesujące radną zagadnienia. 

Radni zaczęli wakacyjną przerwę, najbliższe obrady planowane są na sierpień. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy