Reklama

Nowa ulica w Kolbuszowej. Projektant spotka się z mieszkańcami. Kiedy?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: googlemaps.com

Nowa ulica w Kolbuszowej. Projektant spotka się z mieszkańcami. Kiedy?  - Zdjęcie główne

Mniej więcej tak ma przebiegać ulica Starzyńskiego w Kolbuszowej (oznaczona kolorem niebieskim). | foto googlemaps.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Włodarz zaprasza mieszkańców na spotkanie z projektantem drogi, która powstanie w mieście. Koncepcja zakłada przebieg drogi o długości ok. 640 metrów, częściowo przez działki gminne i częściowo przez działki prywatne.

Zawiadamiam, że w dniu 2️ września 2021 roku (czwartek) o godzinie 16 na Stadionie Miejskim przy ul. Wolskiej 2 w Kolbuszowej odbędzie się  spotkanie z przedstawicielem biura projektowego Exal Marek Tokarz z siedzibą przy ul. Broniewskiego w Tarnobrzegu.

- Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie informacyjne, którego głównym celem będzie poinformowanie społeczności lokalnej o rozwiązaniach projektowych planowanej inwestycji pn. „Budowa ulicy Starzyńskiego w Kolbuszowej wraz z łącznikiem z  ul. Witosa, zbiornikiem retencyjno- infiltracyjnym oraz niezbędną infrastrukturą i urządzeniami budowlanymi” realizowanym przez gminę Kolbuszowa

- zachęca Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy