Reklama

Rada już bez Sobolewskiego

Opublikowano:
Autor:

Rada już bez Sobolewskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Komisarz wyborczy wydał postanowienie, w którym stwierdził, że Dariusz Sobolewski nie jest już radnym. Miejsce byłego samorządowca zajmie człowiek, którego nazwisko poznamy w grudniu. Tymczasem rezygnację Sobolewskiego komentują inni samorządowcy.

Przypomnijmy, że pisemna rezygnacja radnego Dariusza Sobolewskiego wpłynęła do Urzędu Gminy w Raniżowie 1 sierpnia. Radny nie podał w niej jednak żadnego powodu, dla którego zrzekł się mandatu. Pismo zawierało tylko jedno zdanie: "Rezygnuję".

Dokument, zgodnie z procedurą, został przekazany do komisarza wyborczego w Tarnobrzegu, który w poniedziałek, 21 sierpnia, wydał postanowienie w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego.  - W związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu, które wpłynęło do komisarza wyborczego w Tarnobrzegu 16 sierpnia, postanawiam stwierdzić wygaśnięcie mandatu radnego Rady Gminy Raniżów Pana Dariusza Stanisława Sobolewskiego w okręgu wyborczym nr 9, z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu - napisał Ziemowit Czech, pełniący obowiązki komisarza wyborczego.

Więcej w 35 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE