Reklama

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: czystepowietrze.gov.pl

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej! - Zdjęcie główne

Dla chętnych mieszkańców zostało zorganizowane spotkanie. | foto czystepowietrze.gov.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już we wtorek odbędzie się spotkanie dla mieszkańców gminy Dzikowiec.

Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców dzikowieckiej gminy na spotkanie informacyjne dotyczące programu priorytetowego „CZYSTE POWIETRZE”

Spotkanie odbędzie się w budynku wielofunkcyjnym przy Stadionie Sportowym w Dzikowcu we wtorek, 20 lipca, o godz. 15.

„Czyste powietrze” to program, którego celem jest zmniejszenie emisji szkodliwych pyłów do atmosfery, spowodowanych przez przestarzałą instalację w budynkach/lokalach mieszkalnych.

Na lata 2021-2024 program przewiduje wsparcie właścicieli domów jednorodzinnych w zakresie termomodernizacji, a także przewiduje środki na wymianę starych kotłów. Co ważne, program uwzględnia także środki uzyskane z ulgi termomodernizacyjnej, pożyczki i kredyty (nabór dla banków, które chcą zostać partnerami, został uruchomiony 2 lutego 2021 roku), a także wsparcie z dofinansowania Unii Europejskiej.

W ramach programu „Czyste powietrze” wniosek można składać aż do końca czerwca 2027 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy