Reklama

Reklama

Przy stawach w Weryni powstanie altana rekreacyjna. Będzie również parking i budynek sanitarny

Opublikowano: czw, 5 kwi 2018 14:30
Autor:

Przy stawach w Weryni powstanie altana rekreacyjna. Będzie również parking i budynek sanitarny  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Całość zadania, współfinansowanego z unijnych pieniędzy, pochłonie 280 tys. zł.

Reklama

Projekt przewiduje budowę wiaty służącej celom rekreacyjnym dla osób korzystających ze stawów w Weryni oraz uczestników lekcji przyrodniczych. Wybudowany zostanie też budynek sanitarny z pomieszczeniem gospodarczym.

- Ponadto powstanie parking oraz stojaki na rowery. Edukacyjną funkcję będzie pełnić ścieżka przyrodnicza z tablicami opisującymi gatunki zwierząt i ryb występujących w okolicy. Teren zostanie ogrodzony - wyjaśniają pracownicy kolbuszowskiego magistratu.

Inwestycja ma być gotowa jeszcze w 2018 roku.

Realizacja zadania wyniesie 280 tys. zł. Gmina z własnej kieszeni wyłoży 80 tys. zł. Brakującą kwotę pokryje dofinansowanie, które samorząd uzyskał z Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze".

- Umowa na tę dotację już została podpisana - poinformował na ostatniej sesji (29 marca) Stanisław Zuber, skarbnik gminy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.