Reklama

Przy stadionie w Cmolasie buduje się długo wyczekiwany parking. Już nie będzie trzeba parkować na trawie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: B. Posłuszny

Przy stadionie w Cmolasie buduje się długo wyczekiwany parking. Już nie będzie trzeba parkować na trawie - Zdjęcie główne

Przy stadionie w Cmolasie budowany jest długo wyczekiwany parking. | foto B. Posłuszny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już niebawem zakończyć ma się budowa parkingu przy stadionie sportowym w Cmolasie.

Jak dotąd przy jednym z większych obiektów sportowych, na którym nie tylko rozgrywane są mecze, nie było parkingu. Samochody parkowały na trawie. Już wkrótce ma się to zmienić.  

Przebudowana ma zostać droga do stadionu w Cmolasie. Zyska ona asfalt. Wzdłuż traktu powstanie także parking dla samochodów.  

Bernadetta Wolak-Posłuszny, radna z Cmolasu, przy okazji prac dopytywała wójta o ograniczenia tonażowe na wspomnianym placu. Czy będą? Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, zapewnił, że rozezna się w tej kwestii i udzieli odpowiedzi. 

Przy tej okazji radna zwróciła także uwagę na jeszcze jeden problem dotyczący poboczy.

- Bardzo proszę o interwencję kolejną w zarządzie dróg, dlatego że pobocze na wprost zakładu (obok stadionu - przyp. red.) po wiosennym czasie, kiedy teren jest mokry, ponownie zostało bardzo mocno wgniecione, pojawiła się duża skarpa. Jeżeli ktoś zjedzie samochodem, może uszkodzić auto. Zwracam uwagę na to, ze względu na bezpieczeństwo

- podkreśliła przedstawicielka mieszkańców. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy