Reklama

Reklama

Przy liceum w Kolbuszowej powstaje kompleks lekkoatletyczny z bieżnią i boiskiem ze sztuczną trawą

Opublikowano: czw, 5 kwi 2018 18:09
Autor:

Przy liceum w Kolbuszowej powstaje kompleks lekkoatletyczny z bieżnią i boiskiem ze sztuczną trawą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Inwestycja za 850 tys. zł ma zostać zrealizowana do 30 września tego roku.

Reklama

Przy liceum ogólnokształcącym wybudowana zostanie: czterotorowa 200-metrowa bieżnia okrężna, 60-metrowa bieżnia prosta, skocznia do skoku w dal i trójskoku, rzutnia do pchnięcia kulą, piłkochwyty oraz boisko z nawierzchnią z trawy syntetycznej (53 m x 35 m).

Ponadto wykonany zostanie chodnik, powstanie wiata na około 50 rowerów, a cały obiekt zostanie oświetlony. Szkoła wyposażona zostanie również w sprzęt lekkoatletyczny.

- Realizacja tego zadania ma głównie na celu rozszerzenie przyszkolnej bazy infrastruktury sportowej, służącej młodzieży szkolnej podczas zajęć z wychowania fizycznego oraz lokalnej społeczności do aktywnego spędzania czasu i współzawodnictwa - mówi Barbara Żarkowska z Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej.

Zadanie pochłonie 850 tys. zł z czego 399 tys. zł pochodzi z ministerstwa sportu a reszta z kasy powiatu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.