Reklama

Przedszkolaki odwiedziły seniorów z Kolbuszowej

Opublikowano: ndz, 17 mar 2019 20:08
Autor:

Przedszkolaki odwiedziły seniorów z Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek, 7 marca, w Dziennym Domu Pobytu dla Seniorów przy Parafii św. Brata Alberta w Kolbuszowej odbyło się spotkanie wychowanków kolbuszowskiej "Trójki" z seniorami.

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 w Kolbuszowej z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn przedstawiły program artystyczny pt. "Pokażę Ci swój świat sprzed lat". Mali artyści w strojach okazjonalnych śpiewali, tańczyli i recytowali wiersze. Występ sprawił wiele radości i wzruszeń po obu stronach, ale również doprowadził do wspomnień u ciut starszego pokolenia, do dawnych lat. A było to naprawdę nie tak dawno, przytaczając słowa zaśpiewanej przez dzieci piosenki: "Nie liczę godzin i lat, to życie mija, nie ja ...".

Przedszkolaki wręczyły samodzielnie przygotowane laurki z kwiatami i życzeniami seniorom oraz osobom tam pracującym. Następnie były życzenia dla wszystkich kobiet i mężczyzn - małych i dużych oraz wspólne odśpiewanie "Sto lat".

Przy poczęstunku pięciolatki miały okazję posłuchać piosenek w wykonaniu seniorów, pooglądać piękne prace artystyczne.

Dzieci życzyły wszystkim podopiecznym Domu Seniora zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, miłości najbliższych, samych najpiękniejszych dni przepełnionych słońcem i ciepłym uśmiechem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.