Reklama

Przedszkolaki niosą pomoc

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki niosą pomoc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Worki pełne plastikowych zakrętek przekazały naszej redakcji przedszkolaki z Weryni. Nakrętki, wraz z pamiątkowym zdjęciem i życzeniami, trafią do Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego.

Worki wypchane plastikowymi nakrętkami dostarczyła nam pani Anna Kowalska z przedszkola w Weryni. - To efekt dwutygodniowej zbiórki w naszej placówce. Nasze przedszkolaki i ich rodzice naprawdę aktywnie zaangażowali się w pomoc dla Kacperka - cieszyła się pani Ania. - W dalszym ciągu będziemy zbierać nakrętki i z chęcią je przekażemy. Dzieciaki naprawdę cieszą się, że w taki sposób mogą pomóc swojemu choremu koledze. To wiele dla nich znaczy - dodała. Oprócz nakrętek, pani Ania przekazała nam też zdjęcie przedszkolaków wraz z życzeniami. - Nasze maluchy życzą Kacperkowi dużo siły i uśmiechu - powiedziała wychowawczyni maluchów i prosiła o przekazanie fotografii rodzinie Kacperka. 

Więcej w 22 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE