Reklama

Reklama

Przedszkola w Wilczej Woli, Lipnicy, Kopciach i Dzikowcu otwarte. Kto ma pierwszeństwo?

Opublikowano: 19 maja 2020 08:36
Autor:

Przedszkola w Wilczej Woli, Lipnicy, Kopciach i Dzikowcu otwarte. Kto ma pierwszeństwo?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od poniedziałku, 18 maja oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych w Wilczej Woli, Lipnicy i Kopciach oraz przedszkole w Dzikowcu są otwarte.

Wójt gminy Dzikowiec poinformował, że placówki te spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej i  Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia dla dyrektorów przedszkoli i organów prowadzących w pierwszej kolejności przyjmowane będą te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice, którzy chcą skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole, powinni o tym fakcie powiadomić dyrektora placówki.

Szczegółowe procedury dotyczące zasad uzyskania opieki nad dzieckiem, są dostępne w szkołach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.