Reklama

Przebudowa drogi gminnej Nowa Wieś-Borek. Ile to kosztowało?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wzmocnione pobocza i nowy asfalt. To cześć prac jaka została wykonana na drodze relacji Nowa Wieś-Borek.

Ukończono prace przy przebudowie drogi gminnej Nowa Wieś - Borek. Roboty rozpoczęły się od miejsca zakończenia istniejącej wcześniej bitumicznej nawierzchni drogi i przebiegały na odcinku o długości 684 metrów. 

- Zakres prac obejmował poszerzenie korpusu drogi, wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego oraz wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego. Ponadto umocnione zostały pobocza oraz wykonana nawierzchnia z betonu asfaltowego na zjazdach do posesji

- wyliczają pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

 

Zadanie zostało dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości ponad 200 tys. zł, a jego całkowity koszt wyniósł ponad 337 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy