Reklama

Prokuratura sprawdza wójta

Opublikowano:
Autor:

Prokuratura sprawdza wójta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego przez Władysława Grądziela, wójta gminy Raniżów.

Jak ustaliliśmy, temat oświadczeń majątkowych gospodarza gminy organy ścigania badają od kilku miesięcy. Dopiero jednak niedawno prokuratura zdecydowała o wszczęciu śledztwa, o czym poinformował nas Andrzej Dubiel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu. 
 
Co dalej?
Prokurator podkreśla, że postępowanie prowadzone jest w sprawie i w chwili obecnej nie przedstawiono nikomu zarzutu popełnienia przestępstwa. - Postępowanie prowadzone jest w kierunku złożenia nieprawdziwych oświadczeń majątkowych przez wójta gminy Raniżów. Aktualnie poddawana jest analizie zgromadzona w sprawie dokumentacja. W zależności od jej wyników zostanie podjęta decyzja co do dalszych kierunków postępowania - mówi nam prokurator Dubiel.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE