Reklama

Próg na próbę

Opublikowano:
Autor:

Próg na próbę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy ulicy Budowlanych od dwóch lat czekają na zamontowanie progu zwalniającego. Magistrat zapewnia, że o inwestycji nie zapomniał i już wkrótce próg z kostki betonowej się pojawi.

O zapomnianą inwestycję, w imieniu mieszkańców, upomniał się Krzysztof Wójcicki. - Mam tutaj pismo z informacją, że w 2015 roku ten próg zostanie założony, a dalej go nie ma - mówił przewodniczący Osiedla nr 2. - Moja prośba jest więc taka, aby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego go nie będzie, albo, jeżeli jest to możliwe, żeby go w końcu zainstalować - apelował samorządowiec. 

Przykre doświadczenie 
Elżbieta Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa, przyznała, że komisja do spraw organizacji ruchu rzeczywiście zatwierdziła koncepcję zamontowania progu zwalniającego. Miał to być próg z elementów gumowych. - Jeśli chodzi o ten typ, mamy przykre doświadczenia z ulicy Partyzantów, gdzie te progi są wiecznie demontowane, wybijają się mocowania i mamy z tym kłopoty - przyznała urzędniczka.

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE