Reklama

Praca szuka człowieka. Gmina Cmolas będzie szukać nowego dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Praca szuka człowieka. Gmina Cmolas będzie szukać nowego dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie - Zdjęcie główne

Gmina Cmolas będzie szukać nowego dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po tym, jak Edyta Kus-Mokrzycka zrezygnowała z funkcji dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie, gmina chce powołać na to stanowisko inną osobę. Wójt planuje ogłosić konkurs na to stanowisko.

Edyta Kus-Mokrzycka nie chciała być już dyrektorem Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie. Póki co gmina powołała nowego dyrektora, który pełni jej obowiązki.

Przypomnijmy, że Edyta Kus-Mokrzycka szefem Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie była przez 15 lat. Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas, poinformował, że kadencja dyrektora cmolaskiego ośrodka kultury dobiegła końca 31 grudnia 2022 r. 

Jak usłyszeliśmy od sekretarza urzędu w Cmolasie, Edyta Kus-Mokrzycka, dotychczasowa dyrektor SOK Cmolas, oświadczyła, że nie chce pełnić już tej funkcji. W poniedziałek, 2 stycznia przedstawiciel urzędu poinformował, że pełniącą obowiązki dyrektora SOK w Cmolasie została Urszula Blat, pracownica instytucji. O tym pisaliśmy w artykule: Wiemy kto zastąpi Edytę Kus-Mokrzycką na stanowisku dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie

Gmina w najbliższym czasie ogłosić ma konkurs na nowego szefa placówki. Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas poinformował o zamiarze ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie.

- Przewidywany termin rozpoczęcia postępowania konkursowego nastąpi 23 stycznia. Przewidywany termin zakończenia postępowania konkursowego nastąpi 20 marca

- czytamy na stronie internetowej cmolaskiego urzędu. Najprawdopodobniej w marcu dowiemy się, kto obejmie stanowisko szefa SOK w Cmolasie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy