Reklama

Wiemy kto zastąpi Edytę Kus-Mokrzycką na stanowisku dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie. To jednak chwilowe rozwiązanie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wiemy kto zastąpi Edytę Kus-Mokrzycką na stanowisku dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie. To jednak chwilowe rozwiązanie - Zdjęcie główne

Wiemy kto zastąpi Edytę Kus-Mokrzycką na stanowisku dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Edyta Kus-Mokrzycka nie chciała być już dyrektorem Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie. Póki co gmina powołała nowego dyrektora, który pełni jej obowiązki.

Edyta Kus-Mokrzycka szefem Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie była przez 15 lat. Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas, poinformował, że kadencja dyrektora cmolaskiego ośrodka kultury dobiegła końca 31 grudnia 2022 r. 

Jak usłyszeliśmy od sekretarza urzędu w Cmolasie, Edyta Kus-Mokrzycka, dotychczasowa dyrektor SOK Cmolas, oświadczyła, że nie chce pełnić już tej funkcji. 

Gmina w najbliższym czasie ogłosić ma konkurs na nowego szefa placówki. Marian Posłuszny zaznaczył, że do czasu wyboru nowego dyrektora stanowisko to obejmie ktoś z pracowników Samorządowego Ośrodka Kultury. 

W poniedziałek, 2 stycznia, przedstawiciel urzędu poinformował, że pełniącą obowiązki dyrektora SOK w Cmolasie została Urszula Blat, pracownica instytucji. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy