Reklama

Poznaj swojego dzielnicowego. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Poznaj dzielnicowych z posterunków w Majdanie Królewskim i w Raniżowie oraz z komendy powiatowej w Kolbuszowej. Sprawdź jakie priorytety założyli do spełniania na koniec roku.

Dzielnicowy to funkcjonariusz policji pionu prewencji, zazwyczaj w stopniu od posterunkowego do aspiranta sztabowego. Prowadzi rozpoznanie w wyznaczonym rejonie.

Do zadań dzielnicowego należą takie obowiązki jak np. walka z przemocą domową, osiedlowym chuligaństwem i dbanie o przestrzeganie porządku na osiedlach (np. ciszy nocnej) oraz udzielanie informacji prawnych. Dzielnicowego wyznacza kierownik rewiru dzielnicowych. 

W galerii zdjęć funkcjonariusze policji pracujące na terenie powiatu kolbuszowskiego. Sprawdź, kto jest twoim dzielnicowym. Policjanci przedstawili także swój plan działania priorytetowego do końca roku 2022. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE