Reklama

Powiat kolbuszowski. Uczestnik pielgrzymki z koronawirusem [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: pon, 12 paź 2020 11:01
Autor:

Powiat kolbuszowski. Uczestnik pielgrzymki z koronawirusem [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI U osoby biorącej udział w pielgrzymce na Jasną Górę, stwierdzono zakażenie Covid-19. To osoba z gminy Majdan Królewski.

- Proszę o sprawdzenie informacji o ognisku koronawirusa w parafii Komorów, powiat kolbuszowski. Mieszkańcy są zaniepokojeni odwołaniem niedzielnej mszy. Ma to związek z niedawną pielgrzymką na Jasną Górę

- czytamy w mailu, który trafił dzisiaj (11 października) do naszej redakcji. 

 


ZOBACZ TAKŻE:


 

Pielgrzymka, o której wspomina nasz Czytelnik, odbyła się 5 października.

- Z naszej parafii wyruszyła na Jasną Górę autokarowa pielgrzymka w 23 rocznicę ustanowienia naszej parafii. Pielgrzymka ta miała charakter modlitwy Dziękczynno Błagalnej. Dziękuję za piękną wspólną modlitwę, tak w autokarze jak i u Pani Jasnogórskiej, naszym pątnikom i osobom z pobliskich parafii

- taką informację można znaleźć na stronie parafii w Komorowie. 

Wśród 11 osób zakażonych z powiatu kolbuszowskiego, o których informował dzisiaj sanepid, nie ma mieszkańców gminy Majdan Królewski.

Barbara Dudzińska, szefowa kolbuszowskiego sanepidu, wyjaśnia, że dane wykazane w dzisiejszym raporcie, odnoszą się do dnia wcześniejszego. 

 


TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Zmarł były wójt gminy Raniżów [FOT]


 

Przedstawicielka sanepidu przyznaje, że ma potwierdzone zachorowanie z terenu gminy Majdan Królewski. Osoba ta brała udział we wspomnianej pielgrzymce. 

- Dochodzenie zostało rozpoczęte. Wykonany został już wywiad z rodziną 

- dodaje dyrektor kolbuszowskiego sanepidu. 

 


AKTUALIZACJA z 12 października z godz. 11

W najnowszym raporcie sanepidu, wśród zakażonych, odnotowano cztery osoby z gminy Majdan Królewski. Jedna z nich to uczestnik pielgrzymki z parafii w Komorowie 

Pozostali pątnicy zostali objęci kwarantanną. W przypadku, gdy pojawią się u nich objawy zakażenia, będą kierowani na wymazy. O tym jednak zadecyduje lekarz. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +7 / -1

  mieszkaniec okolic

  Mieszkańcu komorowa to żadna sensacja - ale brak roztropności organizatorów. życzę zdrowia Proboszczowi i jak najmniej zakażeń w Komorowie i Majdanie.

 • rok temu | ocena +7 / -6

  mieszkaniec okolic

  Bozia nie uchronila? Mam nadzieje że wszyscy odpowiedzialni za organizacje oraz uczestnicy pielgrzymki zostaną poddani nadzorowi sanitarnemu

 • rok temu | ocena +5 / -14

  Mieszkaniec komorowa

  Wy i ci wasi "informatorzy". Też mi sensacja, a u was w korso niema covida? Może napiszcie o sobie