Reklama

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Otworzyli lokal mimo zakazu. Interweniowała policja

Opublikowano:
Autor:

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Otworzyli lokal mimo zakazu. Interweniowała policja  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W miniony weekend kolbuszowscy policjanci dwukrotnie interweniowali w jednym z lokali na terenie gminy Cmolas, którego właściciele nie stosowali się do obowiązujących zaleceń.

Zarówno w sobotę wieczorem (21 marca), jak również w niedzielę (22 marca), lokal był otwarty. Na miejsce pojechali funkcjonariusze, którzy wylegitymowali właścicielkę i przebywających tam klientów.

- W związku z interwencjami i wykroczeniem w kolbuszowskiej jednostce zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające w celu skierowania wniosków o ukaranie właścicieli za niestosowanie się do przepisów Ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik KPP w Kolbuszowej.

Kolbuszowscy policjanci przypominają, że w związku z epidemią lokale gastronomiczne, w tym bary, puby i restauracje mogą świadczyć usługi sprzedaży posiłków jedynie na wynos. Za złamanie tego zakazu grozi kara grzywny w wysokości do 5 tys. zł.

- Większość restauratorów na terenie naszego powiatu stosuje się do tych zaleceń i oferuje sprzedaż posiłków z dowozem lub odbiorem osobistym - dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE