Reklama

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Nowe wozy dla straży

Opublikowano: ndz, 24 maj 2020 13:12
Autor:

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Nowe wozy dla straży  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakupione zostaną nowe samochody dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z powiatu kolbuszowskiego. Do jakich miejscowości trafią?

Ponad 500 samochodów otrzymają OSP w całej Polsce, z tego ponad 30 trafi na teren województwa podkarpackiego.

 Są wśród nich jednostki z powiatu kolbuszowskiego: OSP Kolbuszowa Dolna, Staniszewskie i Raniżów. - Strażacy druhowie są pierwsi na miejscu zdarzenia, gdzie z poświęceniem walczą o ludzkie życie i zdrowie. To inwestycja w nasze bezpieczeństwo -  powiedział Maciej Wąsik, wiceminister MSWiA. 

Zakupy zostaną dofinansowane z pieniędzy ministerstwa spraw wewnętrznych i administracji, rezerwy celowej, dotacji KSRG oraz z narodowego funduszu ochrony środowiska i gospodarki wodnej. 

A co z kolbuszowską Państwową Strażą Pożarną? - Przez obecną sytuację spowodowaną koronawirusem państwowa straż musi uzbroić się w cierpliwość. Jeli nie uda się w bieżącym roku, to w przyszłym trafi do nich nowy samochód - powiedział Zbigniew Chmielowiec, poseł na Sejm RP i zarazem przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Strażaków.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Osp

    A Wiadomo kiedy otrzymają te wozy?