Reklama

Powiat kolbuszowski. Ktoś strzelał w okna plebanii

Opublikowano: ndz, 31 mar 2019 08:15
Autor:

Powiat kolbuszowski. Ktoś strzelał w okna plebanii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Parafia w Ostrowach Tuszowskich alarmuje o niepokojących zdarzeniach, które miały miejsce w sołectwie.

- Informujemy o pewnych niepokojących zjawiskach w naszej parafii, które mają miejsce - możemy wyczytać na stronie internetowej parafii Ostrowy Tuszowskie.

- Strzelanie z wiatrówki po oknach plebanii (uszkodzone dwa okna), zaśmiecanie obejścia kościoła oraz dróżek różańcowych (butelki, puszki, papiery) - wymienia parafia w swoich ogłoszeniach.

Informacja o uszkodzeniu budynku plebanii w Ostrowach Tuszowskich została przekazana telefonicznie dzielnicowemu tutejszej jednostki w ubiegłym tygodniu.

- Zgłaszający został poinformowany o przysługujących mu uprawnieniach oraz o konieczności złożenia stosownego zawiadomienia w tej sprawie oraz wniosku o ściganie, który jest niezbędny do wszczęcia postępowania w sprawie uszkodzenia  mienia - wyjaśnia oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Jak dodaje podkom. Jolanta Skubisz-Tęcza, do dnia dzisiejszego (wtorek, 26 marca - przyp. red.) nie zostało złożone w tej sprawie zawiadomienie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.