Reklama

Potrzebny parking

Opublikowano: sob, 18 lut 2017 05:02
Autor:

Potrzebny parking - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny Jan Puzio zaproponował, aby obok urzędu wyznaczyć miejsca parkingowe dla petentów. Zwracał jednocześnie uwagę na to, że parking, który powinien służyć mieszkańcom, blokują obecnie urzędnicy. Jak na pomysł samorządowca zapatrują się władze gminy?

- Mieszkańcy mają problem z zaparkowaniem przy gminie, gdyż wszystkie miejsca w bezpośrednim sąsiedztwie urzędu są w pierwszej kolejności zajmowane przez gminnych urzędników. Problem jest istotny dla mieszkańców, bo kilka osób prosiło mnie o interwencję w tym temacie – powiedział podczas ostatniej komisji rozwoju gospodarczego i ochrony środowiska (24 stycznia) samorządowiec i zaproponował: - Moim zdaniem należy wyznaczyć kilka miejsc w bezpośrednim sąsiedztwie urzędu z przeznaczeniem dla mieszkańców, którzy przyjeżdżają załatwić swoje sprawy w gminie. Trzeba oznaczyć je jakąś kopertą czy jakimś innym znakiem. Gdzie nie gdzie tak specjalnie wyznaczone miejsca są przed tego typu instytucjami – argumentował radny.

Więcej w 7 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    Wolan

    Wreszcie ktoś się tym tematem zajął.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    Gość

    Proponuję korzystać ze słownika podczas pisania :)