Reklama

Potrącił policjanta i uciekł

Opublikowano:
Autor:

Potrącił policjanta i uciekł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę (14 czerwca) w Woli Rusinowskiej został potrącony policjant z kolbuszowskiej komendy. Sprawca poruszający się motocyklem najpierw nie zatrzymał się do kontroli drogowej, potem wjechał w mundurowego, by na koniec uciec z miejsca zdarzenia.

Jak informuje kolbuszowska policja,do zdarzenia doszło w ubiegłą środę około godziny 16 w Woli Rusinowskiej. - Funkcjonariusz Referatu Ruchu Drogowego z  Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej został potrącony przez motocyklistę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, wjechał w policjanta, a następnie uciekł w pobliskie pola - mówi Jolanta Skubisz- Tęcza, rzecznik prasowy KPP w Kolbuszowej. - W wyniku zderzenia policjant upadł na jezdnię i doznał obrażeń niezagrażających jego życiu - dodaje. 

Więcej w 25 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE