Reklama

Dwuletnia Wiktoria Szlachetka z Trzęsówki zachorowała na białaczkę. Potrzebuje naszej pomocy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: fundacjainskierka.pl

Dwuletnia Wiktoria Szlachetka z Trzęsówki zachorowała na białaczkę. Potrzebuje naszej pomocy - Zdjęcie główne

Wiktoria Szlachetka z Cmolasu zachorowała na białaczkę. Potrzebuje naszej pomocy | foto fundacjainskierka.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wiktoria Szlachetka pochodzi z Trzęsówki. Ma zaledwie dwa lata. Wykryto u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną. Potrzebuje naszej pomocy.

Zaledwie dwuletnia Wiktoria pierwsze objawy choroby zaczęła mieć na początku listopada tego roku. Po wizycie u pediatry otrzymała skierowanie do szpitala, gdzie biopsja szpiku wykazała ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziewczynka została pacjentką Kliniki Onkohematologii Dziecięcej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, gdzie obecnie jest leczona chemioterapią. 

- Wiktoria jest wesołą dziewczynką z charakterem. Ma liczne rodzeństwo - młodszego braciszka oraz trzy starsze siostry. Uwielbia się z nimi bawić, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Wszyscy członkowie rodziny bardzo przeżywają rozłąkę związaną z pobytem Wiktorii i mamy w szpitalu

- czytamy na stronie internetowej fundacjaiskierka.pl.

W tej chwili pracę zawodową może wykonywać tylko tata, a leczenie córki wiąże się z wysokimi kosztami dalekich dojazdów do szpitala, wydatkami na leki, a w przyszłości na rehabilitację niezbędną dla prawidłowego rozwoju Wiktorii.

Lesław Lipczyński, sołtys Trzęsówki zaznacza, że społeczność lokalna z pewnością także zaangażuje się w pomoc małej Wiktorii. 

- Czy to materialna, czy po prostu pomoc w opiece nad dziećmi, czy nawet zrobienie zakupów. Każda pomoc w takiej sytuacji się liczy 

- mówi gospodarz wsi. 

Fundacja zwróciła się z prośbą o wsparcie dziewczynki przez przekazywanie darowizn na jej indywidualne subkonto oraz dzielenie się z nią 1,5% podatku.  

 • Fundacja ISKIERKA
  Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8
  ING Bank Śląski nr konta:
  30 1050 0099 6781 1000 1000 1212
 • Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
  PL30 1050 0099 6781 1000 1000 1212
  BIC (SWIFT): INGBPLPW
 • 1% KRS 0000248546
  cel szczegółowy: „Wiktoria Szlachetka“
Link do zbiórki znajdziecie Państwo klikając TUTAJ>>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy