Reklama

Ponad dwa miliony złotych za remont remizy w Kopciach

Opublikowano:
Autor:

Ponad dwa miliony złotych za remont remizy w Kopciach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do wyremontowania remizy w Kopciach zgłosiło się aż ośmiu wykonawców

Gmina Dzikowiec chce przeznaczyć na to zadanie 2,5 mln złotych. Na ten cel zaciągnęła zobowiązanie w wysokości 1,8 mln zł. Urząd starał się o dofinansowanie remontu, ale bezskutecznie. Jak podkreślała wówczas Marta Kaczorowska, radna z Kopci, ten budynek jest naprawdę potrzebny. 

8 oferentów 

Do przetargu przystąpiło ośmiu wykonawców. Najwyższą ofertę w wysokości ponad 4,8 mln zł złożyła firma "Rem-Dom" z Dzikowca. Najniższą ofertę złożył natomiast oferent z Kosów. Zobligował się wykonać remont za ponad 2,3 mln zł. Jak informuje Genowefa Dębiak, sekretarz gminy Dzikowiec, to właśnie on będzie miał za zadanie przywrócić remizę do świetności.

Potrzeby 

Częściowo budynek ma zostać wyburzony. Projekt wstępnie zakłada garaże dla samochodów Ochotniczej Straży Pożarnej, dużą salę na parterze oraz pomieszczenia na piętrze dla mieszkańców oraz dla Koła Gospodyń Wiejskich, orkiestry i straży.  

W budżecie urząd zabezpieczone ma już 700 tys. zł. Zakończenie prac szacowane jest na koniec 2021 roku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE