Reklama

Ponad 80 tys. zł wyda gmina na wykonanie drogi między hotelem a galerią handlową przy ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Ponad 80 tys. zł wyda gmina na wykonanie drogi między hotelem a galerią handlową przy ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Utwardzony kruszywem trakt do połowy listopada ma mieć nową nawierzchnię z kostki betonowej. Inwestycja obejmuje również budowę kanalizacji deszczowej oraz wykonanie chodnika.

Droga gminna zostanie utwardzona na odcinku niespełna 130 metrów. Prowadzi ona do jednego budynku mieszkalnego oraz kilku obiektów usługowych. Na jej końcu znajduje się przepompownia ścieków.

Samorząd na ten cel wyda z budżetu 83 880 zł. Dodatkowe przeszło 138 tys. zł gmina Kolbuszowa pozyskała z urzędu wojewódzkiego. Za wykonanie całej inwestycja firma "Bruk-Dar" z Czermina policzyła sobie 222 tys. zł, na zrealizowane prace da pięć lat gwarancji.

Realizacją inwestycji był zainteresowany także Rejonowy Związek Spółek Wodnych z Kolbuszowej, który chciał o 23 tys. zł więcej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE