Reklama

Pomoc z powiatu dla Czerska

Opublikowano:
Autor:

Pomoc z powiatu dla Czerska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Decyzję o wsparciu gminy na Pomorzu, która ucierpiała w wyniku sierpniowych nawałnic, podjęli radni powiatowi. Czy ich śladem podążą inni samorządowcy?

W ramach pomocy, z budżetu powiatu kolbuszowskiego, do gminy Czersk popłynie 20 tys. zł. W uchwale, którą radni podjęli na ostatniej sesji (24 sierpnia), zostało zaznaczone, że pieniądze będę przeznaczone na wypłatę zasiłków celowych dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnicy, która przeszła przez gminę nocą z 11 na 12 sierpnia.
Nie zubożejemy

 Z propozycją pomocy dla pomorskiej gminy wystąpił także Marek Opaliński. Radny miejski o swoim pomyśle mówił na sierpniowej komisji rewizyjnej. - Moja propozycja jest taka, żebyśmy podjęli stanowisko komisji rewizyjnej, żeby na sesję takie pieniądze się znalazły. Nie chodzi nie wiadomo o Bóg wie jakie pieniądze. Rzucam kwotę 10 tys. zł. Myślę, że nasz budżet nie zubożeje, a będzie to forma solidaryzacji z tamtą gminą, gdzie szkód jest rzeczywiście bardzo wiele. Prosiłbym o poparcie - apelował samorządowiec. 

Więcej w 35 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE