Reklama

Pomoc powodzianom z gminy Kolbuszowa. Mało czasu na złożenie wniosku

Opublikowano: czw, 16 lip 2020 13:13
Autor:

Pomoc powodzianom z gminy Kolbuszowa. Mało czasu na złożenie wniosku  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W związku z szansą uzyskania wsparcia z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego dla przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w wyniku powodzi mających miejsce w czerwcu, burmistrz Kolbuszowej zwraca się z prośbą do przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy Kolbuszowa o przekazanie informacji dotyczących wielkości poniesionych strat.

- W związku z krótkim terminem na udzielenie odpowiedzi oraz wydłużonymi procedurami obiegu dokumentów w wersji papierowej w okresie zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2, prosimy o przesłanie informacji w terminie do 20 lipca (poniedziałek) do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej na adres mailowy: [email protected] - informuje kolbuszowski magistrat.

Zgodnie z załącznikiem, przekazane informacje powinny zawierać następujące dane:

  • Miejscowość,
  • Nazwę podmiotu gospodarczego,
  • Zakres powstałych uszkodzeń,
  • Wartość poniesionych  strat (w zł),
  • Źródło danych, informacji o stratach tj. np.: wycena zakładu ubezpieczeniowego, protokół komisji, ewidencja księgowa strat poniesionych w majątku podmiotu oraz środkach obrotowych, powstałych w wyniku powodzi itp.

Więcej informacji i wzór formularza dostępny na stronie internetowej UM Kolbuszowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE