Reklama

Polowanie na ule

Opublikowano:
Autor:

Polowanie na ule - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z lasu w Weryni skradziono dwie kłody bartnicze. Policjanci pracują nad ustaleniem sprawców.

Brak uli w lesie w Weryni zauważył w poniedziałek (27 marca) leśniczy. Mężczyzna od razu zgłosił ten fakt do dyżurnego kolbuszowskiej komendy. - Funkcjonariusze ustalili, że dwa ule bartne zostały umieszczone w weryńskim lesie dwa tygodnie wcześniej. Wartość jednego ula to około 1500 zł - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej i zapewnia, że funkcjonariusze pracują nad ustaleniem sprawców tej kradzieży. 

W ubiegłym roku na terenie powiatu kolbuszowskiego odnotowano kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży uli wraz z rodzinami pszczelimi. Niestety, do tej pory nie udało się ustalić sprawców. Do przestępstw doszło m.in. w Hucie Komorowskiej, w Weryni czy w Porębach Kupieńskich. - Sprawcy najczęściej wykorzystują fakt, że zazwyczaj ule są usytuowane z dala od posesji, dlatego apelujemy o ostrożność i wzmożoną czujność - dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej KPP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE