Reklama

Policjanci odzyskali sprzęt za 100 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Policjanci odzyskali sprzęt za 100 tys. zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowskim policjantom udało się odzyskać ładowarkę teleskopową o wartości ponad 100 tys złotych. Mundurowi zabezpieczyli ją podczas transportu, na parkingu na terenie gminy Kolbuszowa.

O prawdopodobnym przywłaszczeniu ładowarki teleskopowej poinformował policję właściciel firmy zajmującej się m.in. wypożyczaniem maszyn budowlanych. - Z przekazanych przez mieszkańca województwa śląskiego informacji wynikało, że jego firma wypożyczyła w czerwcu tego roku innej śląskiej firmie ładowarkę teleskopową. Zgodnie z umową miała pracować na terenie województwa śląskiego. Pracownicy firmy zorientowali się jednak, że maszyna nie pracuje w miejscu deklarowanym przez klienta i prawdopodobnie jest przewożona przez teren innego województwa. Z przekazanych informacji wynikało, że może ona znajdować się na terenie Kolbuszowej - informuje Jolanta Skubisz- Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Więcej w 33 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE