Reklama

Policja patroluje miejsca gdzie gromadzi się młodzież. Wyciągnie konsekwecje

Opublikowano:
Autor:

Policja patroluje miejsca gdzie gromadzi się młodzież. Wyciągnie konsekwecje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 21 marca to tradycyjnie pierwszy dzień wiosny, nazywany głównie przez dzieci i młodzież „dniem wagarowicza”. Ten dzień jest szczególnie kojarzony z zabawą, spacerami i spotkaniami ze znajomymi. Jednak w obecnej sytuacji Podkarpacka Policja apeluje do młodych osób, jak i ich opiekunów o stosowanie się do zaleceń i pozostanie w domach.

W obliczu panującej epidemii koronawirusa policjanci apelują o zdrowy rozsądek i stosowanie się do zaleceń, które mówią szczególnie o tym, że nie należy przebywać w dużych skupiskach ludzi.  Warto podejść do tematu odpowiedzialnie i pozostać w domu.

W obecnej sytuacji jakiekolwiek spotkania w większym gronie mogą nieść poważne zagrożenie dla samych uczestników oraz ich otoczenia.

Policjanci podczas swojej służby będą patrolowali ulice i miejsca, w których głównie gromadzi się młodzież. W przypadku uporczywie rażących zachowań funkcjonariusze będą wyciągali odpowiednie konsekwencje.

- Apelujemy zarówno do dzieci jak i ich opiekunów o rozwagę, gdyż nieodpowiedzialne zachowanie w obecnej sytuacji może nieść ze sobą realne i groźne konsekwencje dla zdrowia - podkreśla policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE