Reklama

Policja o wypadku w Widełce. Kto kierował? |ZDJĘCIA|

Opublikowano: czw, 7 lis 2019 10:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (6 listopada) w Widełce.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący dostawczym iveco włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa 34-letniemu mieszkańcowi powiatu tarnobrzeskiego, który kierował ciągnikiem siodłowym man wraz z naczepą.

- W wyniku zdarzenia 25-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który kierował samochodem dostawczym został przetransportowany do szpitala - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowa śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i uczestniczących pojazdów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE