Reklama

Pola zalewa woda, a rolników krew

Opublikowano:
Autor:

Pola zalewa woda, a rolników krew - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy Kolbuszowej Górnej skarżą się na działalność spółek wodnych. Rolnicy nie mogą ruszyć z pracami, ponieważ ich pola zalała woda. - Za co płacimy składki? - pytają rozczarowani.

W poniedziałek (15 maja) skontaktował się z nami mieszkaniec Kolbuszowej Górnej. Mężczyzna żalił się, że po ostatnich, intensywnych opadach deszczu, pola zalała woda. Jak przyznał, kontaktował się w tej sprawie ze spółkami wodnymi, ale mijają kolejne dni i nic się nie zmienia.

Bagno
- Spółka wodna z Kolbuszowej nie reaguje pomimo zgłoszeń. Telefon był wykonany tydzień temu i woda nadal stoi. Mieszkańcy opłacają składkę konserwacyjną w wysokości 20 zł, a woda stoi - skarżył się mieszkaniec, który na dowód swoich słów pokazał nam zdjęcia zalanej łąki i pola uprawnego. - Działki rolne, które są w pobliżu rowu melioracyjnego, nie mają tego problemu. Te, które są dalej, są już bagnami. Poruszcie ten temat - prosił mężczyzna.

Więcej w 21 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE