Reklama

Podwyżki

Opublikowano: pon, 15 maj 2017 15:57
Autor:

Podwyżki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni i sołtysi dostają więcej za pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Podwyżki obowiązują od 1 kwietnia tego roku i zmieniły stawki obowiązujące w gminie od 2012 roku.

Sołtysi dostają teraz miesięcznie 180 zł. Miesięczna dieta przewodniczącego rady wynosi 1 tys. 100 zł, a w czasie jego nieobecności stawka ta przysługuje wyznaczonemu przez niego wiceprzewodniczącemu. Wiceprzewodniczący rady natomiast za udział w sesji otrzymuje 230 zł, dokładnie tyle, co przewodniczący komisji stałych i doraźnych za kierowanie pracą komisji i udział w jej posiedzeniu. Szeregowemu radnemu za udział w sesji rady, posiedzeniu komisji stałych i doraźnych przysługuje dieta w wysokości 200 zł.

Więcej w 19 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    jurek

    co to tyle za nie robctwo i uklady sitwy po 1000 zldac nierobom skorrumpowanym